» » Яскрава тель-авівська квартира з видом на море

Яскрава тель-авівська квартира з видом на мореЦя тель-авівська квартира в будинку 1933 року побудови оживає завдяки розвішаних всюди картин і вмілому використанню правильних колірних рішень. Досягнутий ефект є результатом повного редизайну інтер'єру, виконаного за проектом Ципі Явеца Чена (Tsipi Yavets Chen) з myTema Studio. Апартаменти займають практично всю площу верхнього поверху будинку, і через розташування останнього на самому березі моря було вирішено зробити планування як можна більш відкритою, щоб забезпечити максимальну присутність в інтер'єрі природного світла і зробити його головною відмітною особливістю наявність панорамного виду на середземноморський пейзаж.

Інтер'єр, в якому вгадуються риси «інтернаціонального» стилю, повсюдно виглядає чистим і сучасним. Відкрите планування дозволяє повітрю і світлу безперешкодно проникати в найвіддаленіші куточки. Для обробки стін застосовувалися тільки місцеві матеріали, які візуально облагороджують висять на стінах полотна ізраїльських художників-модерністів, колись виставлялися в Inga Gallery. Нові мозаїчні підлоги були відтворені за фрагментами оригінального підлогового покриття 30-х років.

Апартаменти розділені на два крила. Таке планування забезпечує максимально широку оглядову панораму; крім того, завдяки їй господарям завжди є де усамітнитися.

Предмети інтер'єру збиралися власниками квартири протягом багатьох років. Так, історія цих світильників та письмового стола від «Хейвуд Вейкфілд» сходить до 50-м рокам. Щоб сучасні меблі гармонійно поєднувалася з вінтажними атрибутами, її злегка видозмінили.

Фото 5: Фото 6: Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13:
9-03-2018, 12:56
295 просмотров
Нашли ошибку?