» » Електрокотли TENKO для ефективного опалення будинку

Електрокотли TENKO для ефективного опалення будинкуДля опалення різноманітних житлових і виробничих приміщень використовуються такі пристрої, як котли. Вони можуть бути твердопаливними і електричними. Фактично, в котлах нагрівається вода, яка може йти на опалення і на побутові потреби.

Електрокотли TENKO для ефективного опалення будинку

Електрокотли Tenko працюють, відповідно, від електроенергії і можуть функціонувати в комплексі з іншими опалювальними приладами. Котли цієї фірми в своїй роботі використовують електричні нагрівачі у вигляді трубок, які зроблені з нержавіючої сталі високої якості, яка має жароміцними властивостями. Така концепція побудови дозволяє йому мати високий ККД, який досягає 99%. ТЕНи (трубчасті електричні нагрівачі) в котлах Тенко управляються за допомогою реле. Це дає агрегату безшумність при роботі, високу довговічність і надійність.

Існує декілька комплектацій електричних котлів TENKO.

Електрокотли TENKO для ефективного опалення будинку

Серія «міні». Котли цієї серії мають мінімально просту комплектацію. Вони розраховані на опалення приміщень площею до 50 кв. м, або застосовуються в якості додаткового пристрою в опалювальній системі. котли серії «міні» мають, незважаючи на спрощену комплектацію і невисоку ціну, серйозної двоступеневої захистом, яка покликана захистити пристрій від перегріву. Ці котли оснащені капілярним термостатом, що уможливлює плавне регулювання температури від 30 до 90 градусів. Для візуального контролю за котлом існують, встановлені на ньому, світлові індикатори. У серії «міні» входять котли різної потужності – 3 і 4,5 кВт. Двоступеневої системою контролю оснащені котли, потужністю 4,5 кВт. Вони мають в своєму комплекті блоки ТЕНів з 2 трубчастих електричних нагрівачів. Маса електричного котла «міні» і його габаритні розміри мінімальні, тому транспортування, встановлення та експлуатація цих пристроїв максимально зручна. Котли цієї серії відмінно «працюють» в справі опалення квартир, підлог, гаражів. До насоса повинен бути підключений зовнішній циркуляційний насос.

Електрокотли TENKO для ефективного опалення будинку

Електричні котли серії «Економ». Ці пристрої відрізняються простою комплектацією. Вони застосовуються для роботи в різних системах опалення (закритих і відкритих), що мають площу до 150 кв.м. Також їх використовують в системі опалення в якості додаткових пристроїв. котли серії «Економ» мають захист від перегріву - двоступеневу систему. Температуру від 30 до 90 градусів плавно регулює капілярний термостат. За роботою пристрою можна спостерігати візуально. Для цього котел серії «Економ» оснащений спеціальними індикаторами. Котел має висновок, до якого підключається циркуляційний насос. Потужність котлів серії «Економ» варіюється від 3 до 15 кіловат. Вони володіють трьома ступенями нагріву.

Електрокотли TENKO для ефективного опалення будинку

Котли електричні серії «стандарт». Це пристрої, здатні нагрівати теплоносії і обігрівати площі до 300 квадратних метрів. Пристрій володіє стандартною комплектацією. Особливості котлів цієї серії в автономності їх роботи і високої захисту. Котли мають двоступеневої захистом, яка надійно захищає пристрої від перегріву. Для блокування котла в разі відсутності в системі теплоносія, котел оснащений датчиком потоку. У нього є запобіжний клапан Icma, який спрацьовує при досягненні тиску в опалювальній системі, що перевищує три атмосфери. котел серії «стандарт» оснащений автоматичним пристроєм для видалення повітря Giacomini, 3-хскоростной циркуляційним насосом. Температуру контролює капілярний термостат. Також в комплекті є манометр, який дозволяє контролювати роботу насоса, світлові індикатори.

Електрокотли TENKO для ефективного опалення будинку

Котли серії «Преміум» ТМ Tenko. Ці пристрої забезпечують користувачеві максимальний комфорт і повну автономність. Вони можуть опалювати приміщення різних призначень площею до 150 квадратних метрів. Котли цієї серії відрізняються від інших котлів наявністю вбудованого контролера, який під керівництвом програмного забезпечення повністю управляє їх роботою. серія котлів «Преміум» володіє вбудованим термостатом, який можна запрограмувати на добу і на тиждень, а також всім комплектом необхідного обладнання, яке робить його роботу комфортною і зручною для користувача.


8-08-2019, 09:15
163 просмотров
Нашли ошибку?