» » Підживлення огірків дріжджами у теплиці і на відкритому грунті

Підживлення огірків дріжджами у теплиці і на відкритому грунтіБагато дачники, які хочуть отримати на своїх ділянках рясний урожай смачних і корисних овочів, використовують не тільки добрива, куплені в магазинах, але і підгодівлі, які вони готують самі. Адже що може бути краще, ніж допомогти природі і отримати в подяку відмінний результат.

b9f713-300x200Виявляється, дріжджі - це джерело білків, амінокислот, вітамінів групи В та інших корисних речовин, тому натуральні добрива на основі дріжджів справлять позитивне дію на рослини. Підживлення огірків дріжджами дозволить вам надати відмінне вплив на ріст, плодоношення і отримати багатий врожай.

Метод підживлення огірків дріжджами став широко відомий садівникам порівняно недавно, але вже зарекомендував себе, як доступний, простий і дієвий спосіб. Хоча ще багато десятиліть тому городники підгодовували розсаду у теплицях і відкритому грунті розчинами, що містять дріжджі.

937976Ви будете приємно здивовані тим, як швидко і без особливих витрат можна зробити таке добриво. Візьміть 150-200 грамів свіжих дріжджів і розведіть їх в 10 літрах води. Також ви можете використовувати і сухі дріжджі (10 р. на 10 літрів), тоді слід додати кілька ложок цукру і дати постояти розчину від кількох годин до доби. Отриманим розчином поливаємо огірки, під кожну рослину необхідно вилити приблизно 0.5 літри. Більше рецептів дріжджових підживлень дивіться тут.

Удобрити грунт можна не тільки до того, як почнуть утворюватися зав'язі, але і безпосередньо в розпал плодоношення. Дріжджова підживлення під корінь надасть милостиве дію на утворення плодів і скоротить кількість пустоцветов. Підживлення огірків дріжджами необхідна, тому що:

  • огіркова розсада на відкритому грунті і в теплиці стає витривалішим, краще переносить несприятливі умови
  • антибактеріальні властивості дріжджів допоможуть рослинам протистояти хворобам;
  • коренева система докоряє своє зростання і, отже, рослини краще вкорінюються;
  • поліпшується мікрофлора ґрунту, в грунті активізується вироблення фосфору і азоту, які незамінні для доброго розвитку рослин.
  • таке збагачення грунту стимулює зростання, призведе до збільшення маси плодів, а колір огірочків буде рівним і насичено-зеленим.

Вирощування-огірків-в-відкритому-грунтіОгірок – овоч, який хочуть виростити багато. Але він вимагає до себе багато уваги і турботи. І кожен, хто хоч раз намагався отримати урожай з огіркової грядки і докладав чимало старань, стикався з різними проблемами, які часто вирішуються, якщо використовувати своєчасну підгодівлю, яка не буде надмірною або недостатньою.

Для того, щоб добриво дріжджами зробило потрібний благотворний ефект, необхідно враховувати наступні фактори:

  • Вносити підживлення слід тільки в прогріту грунт, так як дріжджам для реакції потрібно тепло.
  • Дріжджі в процесі бродіння поглинають з грунту калій, тому одночасно з дріжджовим добрив у ґрунт потрібно вводити золу або подрібнену яєчну шкаралупу.
  • Дріжджі і вироблені з них добрива завжди повинні бути свіжими.
  • Не варто захоплюватися і проводити підгодівлю надто посилено, для гарного, видимого результату буде достатньо 2-3 разів за сезон.
  • не Можна відмовлятися від інших видів вітамінів для землі, а слід вчитися їх грамотно поєднувати.

З усього різноманіття способів поліпшення росту і плодоношення огірків у теплицях і грунті, добриво грунту дріжджами є найбільш дієвим і бюджетним способом. Це не зажадає від вас великих грошових витрат, що не займе багато часу. Без всякої зайвої хімії, яка надає сильний вплив, ваші овочі отримають значну харчування і стимул до зростання. І в подяку за чудовий догляд, ваші посадки дадуть гарний урожай до вашої радості і сусідської заздрості.


16-05-2017, 20:36
459 просмотров
Нашли ошибку?