» » 10 критих басейнів з приголомшливими видами

10 критих басейнів з приголомшливими видами10 критих бассейнов1

Літо вже не за горами, але холодні деньки час від часу все ж закрадаються в календар, змушуючи нас бажати тепла ще сильніше, ніж раніше. У такі моменти ми маримо про критих басейнах, і бажано з видом на зелені краєвиди, гори і річки. Представляємо вам підбірку критих басейнів з приголомшливими видами.

Басейн у цьому будинку, розташованому в Харківській області (Україна) та спроектованому Sbm Studio, має покриття з нержавіючої сталі, відображає небо і дерева, якими оточений будинок.

10 критих бассейнов2

Цей «скляний» будинок неподалік від Кракова був спроектований лондонським архітектурним бюро PCKO спільно з польською фірмою MOFO Architekci. Плаваючи в такому басейні, відчуваєш себе так, ніби ніщо не відокремлює тебе від навколишньої природи.

10 критих бассейнов3

Цей будинок поблизу Москви був спроектований Ольгою Фрайман. Басейн з підсвічуванням розмістився в приміщенні з високими стелями і великими вікнами.

10 критих бассейнов4

Цей будинок, розташований в Визбеке (Німеччина), був побудований на місці старої стайні за проектом студії дизайну Reichel Architekten. З басейну відкривається безперешкодний вид на сад.

10 критих бассейнов5

Цей будинок, розташований в Східному Суссексі (Англія), був спроектований фахівцями Smerin Architects і отримав назву Red Bridge House. Дизайн басейну, розташованого на нижньому поверсі, витриманий в мінімалістичному стилі. Сам басейн має пряме сполучення з терасою, звідки відкривається вид на струмок.

10 критих бассейнов6

Садиба Davis Residence, була спроектована фахівцями Abramson Teiger Architect з таким розрахунком, щоб її мешканці могли насолоджуватися басейном круглий рік. Розсувні двері дуже зручні: влітку вони відкриваються, об'єднуючи інтер'єр з прибудинковою територією, взимку ж залишаються закритими, не перешкоджаючи при цьому на увазі навколишній ландшафт.

10 критих бассейнов7

Battery Point House, розташований на о. Тасманія (Австралія), був спроектований на студії дизайну Maria Gigney Architects. Басейн тут укладено в каркас з скла і сталі, звідки відкривається чудовий вид на набережну.

10 критих бассейнов8

The Slanted House, побудований за проектом студії Budi Pradono Architects на березі річки в Джакарті (Індонезія), виділяється на тлі інших будинків завдяки своєму білому сталевому виконання і незвичайній формі. На нижньому поверсі розташувався довгий басейн з видом на буйну рослинність в саду.

10 критих бассейнов9

Цей дуплекс, розташований у Сан-Паулу (Бразилія) був спроектований фахівцями дизайнерського агентства Fernanda Marques Arquitetos Associados. З вікон, оснащених по периметру системою вертикального озеленення, відкривається вид на місто.

10 критих бассейнов10

Замикає наш огляд басейн, розташований на березі озера Фурнас в Мінас-Жерайс (Бразилія). Він був спроектований студією Mutabile Arquitetura. Незвичайна конструкція басейну дозволяє користуватися ним цілий рік: ворота, нагадують гаражні, що відкриваються, і басейн «спрямовується» назустріч водного пейзажу.


12-09-2017, 10:18
456 просмотров
Нашли ошибку?