» » Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів)

Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів)Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів)

Фірма Toledano + architects з Тель-Авіва спроектувала дворівневу квартиру з прилеглої терасою на даху. Масштаб проекту зажадав повного ремонту, акцент був зроблений на створення відчуття поділу батьківської і дитячої зон, які при проектуванні передбачалося зробити великими і просторими. Ключові моменти – наявність приміщень, де можна було б зібратися всім разом, і велика кількість сонячного світла.

Проект включав такі дизайнерські ідеї, як розсувні двері, прихований бар у книжковій шафі, розкладний металевий стіл і загальна вхідна група, з якої ведуть два шляхи в різні зони (це дозволяло б кожній із зон виконувати свої функції).

Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів)

Щоб створити згуртований сучасний інтер'єр, дизайнери використовували дерево, бетон і темний метал.

Постійно змінює напрямок природне світло створює чітко окреслені тіні від підвісної металевої драбини і підтримують її пересічних металевих «струн».

Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів)

Повна іграшок, дитяча кімната виглядає, як мрія кожної дитини: з великою мансардою, вбудованим столом, грифельною дошкою, книжковими полицями і крутий ліжком.

Струни сходи формують ефектний дизайнерський елемент у кухонній зоні.

Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів)

Поруч з кухнею знаходиться велика тераса, яка виводить житловий простір на відкрите повітря: в Тель-Авіві тепла погода коштує близько 9-10 місяців у році.

Фото 5: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 6: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 7: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 8: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 9: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 10: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 11: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 12: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 13: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 14: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 15: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 16: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 17: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 18: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 19: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів) Фото 20: Блокова квартира з крутими східцями (Тель-авів)

Фотографії Oded Smadar.


8-09-2017, 16:22
253 просмотров
Нашли ошибку?