» » Виноградний сорт Перетворення: молодість і краса в кожній ягоді

Виноградний сорт Перетворення: молодість і краса в кожній ягодіВиноградний сорт Преображення

Виноград – одне з найдавніших рослин на Землі. Існує багато різноманітних видів цієї ягоди. Кожен сорт має свої особливості та переваги. Особливо можна виділити виноград Преображення, опис цього сорту і його фото будуть представлені в цій статті. Також поговоримо про те, як садити виноград Преображення, як за ним доглядати.

Загальні відомості про виноград Перетворення

Сорт винограду Преображення – це плід роботи російського виноградаря з Новочеркаська Віктора Миколайовича Крайнова, який займається селекционированием винограду більше п'ятдесяти років. Серед його робіт є багато чудових сортів, а в перших рядах варто зовсім молодий виноград Преображення. За короткий термін свого існування підкорив серця як садівників, які займаються вирощуванням, так і споживачів, які купують саме цей виноград.

Смачний виноград Преображення Виноград сорту Перетворення формує конічну або безформну гроно

Цей сорт винограду є гібридом. Має дуже ранній термін дозрівання, який припадає на першу декаду серпня, тобто до повної стиглості винограду проходить від 110 до 120 днів.

Сам кущ виростає дуже потужним і сильним, є обоеполым. Хоча квіти мають досить невеликі розміри, що не заважає самостійно запилювати їх у сприятливі періоди. Виноград формує конічну або безформну гроно. В основному вона середньої щільності, але іноді буває і пухка. Маса виноградної грона в основному становить 700-1500 грам, але при правильному догляді і при відповідних погодних умовах грона виростають до 2,5 кг. Сама ягода має видовжену овальну форму. Вона дуже велика і досягає від 14 до 20 грам, а в довжину виростає до 5,5 див. Має рожевий колір, іноді бурштинового відтінку. Солодка (цукристість становить близько 19%), соковита, приємна на смак, з легкою кислинкою ягода винограду Перетворення не залишить байдужим того, хто її спробував.

Правила посадки і догляду за виноградом Перетворення

При покупці саджанців, потрібно звертати увагу на їх стан. Корінь повинен бути білим, а в поперечному зрізі держак повинен мати зелений колір. Перед посадкою живці бажано замочити на добу в теплій воді.

Читайте також: Коли висаджувати живці винограду

Необхідно правильно підготувати лунки для висаджування живців. Вони повинні мати певну глибину і ширину, щоб корінці відчували себе вільно. При правильній посадці прикоренева шийка залишається вище землі. Попередньо в лунки засипають органічні добрива і перемішують їх з землею. Після засипки лунки її накривають поліетиленовою плівкою. Таким чином створюють ефект парника, що сприяє кращому вкоріненню виноградної лози.

Саджанці винограду Преображення При купівлі саджанців, потрібно звертати увагу на їх стан

Сорт винограду Преображення має дуже швидке зростання. Пагони визрівають до 95%, дуже добре проходить етап вкорінення. Можна сказати, що виноград морозостійкий, витримує температуру до 20-23 градусів морозу. Але, щоб не виникли проблеми, все одно рекомендується вкривати виноград на зиму. Для цього лозу обрізають на три чверті, укладають на землю, присипають опалим листям, а зверху накривають відповідними засобами.

Виноград Преображення (відгук) дуже люблять оси, тому рекомендують поряд з рослиною поміщати пастки для них.

І, звичайно, правильний догляд за кущами буде сприяти гарному врожаю. Сюди входить щорічна обрізка винограду, при якій на стеблі рекомендують залишати не більше 35 гілочок. У процесі утворення зав'язі потрібно стежити, щоб на одному пагоні була одна гроно з-за великого її ваги після дозрівання.

Вирощування винограду Преображення Виноград витримує температуру до 20-23 градусів морозу

Обов'язково потрібно 2-3 рази під час росту і дозрівання винограду проводити обприскування кущів спеціальними розчинами, що запобігають грибкові інфекції.

Якщо ви маєте свою дачу, посадіть виноград Преображення (фото), правильно доглядайте за ним, а в подяку отримаєте урожай, який принесе радість і вам, і вашим рідним.

Фото 5: Фото 6: Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15: Фото 16: Фото 17: Фото 18: Фото 19: Фото 20: Фото 21: Фото 22: Фото 23: Фото 24: Фото 25: Фото 26: Фото 27: Фото 28: Фото 29: Фото 30:
26-09-2017, 14:59
525 просмотров
Нашли ошибку?