» » Вибір сучасних штор для залу в 2017 році: приклади, фотогалерея 2017

Вибір сучасних штор для залу в 2017 році: приклади, фотогалерея 2017Вибір штор для вітальні Вибір штор для вітальні

Штори надають приміщенню затишок, роблять його більш домашнім. Не випадково молоді сім'ї, тільки що в'їхали в нову квартиру, в першу чергу біжать в магазин за фіранками. Велика кількість різних забарвлень і форм дозволяє підібрати будь-який дизайн, але особливою популярністю в 2017 році користуються сучасні штори для залу.

 • Види штор, кріплення
  • Римські штори
  • Зав'язки і петлі
  • Штори на люверсах
  • Куліска
 • Обов'язкові характеристики

  Вибираючи штори для залу, в першу чергу продумайте наступні моменти:

  • Фіксація фіранок по краях для доступу світла в приміщення і його зручного провітрювання. При цьому штори можуть бути розсувними, підйомними або нерухомими.
  • «Подвійні» штори. Якщо ви живете не вище п'ятого поверху, ввечері при включеному світлі з вулиці видно все, що відбувається в квартирі. Тюль – хороша річ, але сам по собі він від цієї напасті не рятує, тим більше, в залі або вітальні, як правило, великі вікна.
  Розсувні штори для залу Найпопулярніші штори по відкриванню — це розсувні штори Римські штори Варіант підйомних штор — це римські штори, вони дуже зручні у використанні Італійські штори Італійські штори — це варіант нерухомих штор Подвійні штори в залі Подвійні штори в залі з щільних і тюля приховають від непотрібних очей і при цьому вдень в кімнаті буде світло

  Вибір кольору

  Як правило, колір штор вибирається виходячи із загальної гами відтінків інтер'єру. Також при підборі слід орієнтуватися на освітленість приміщення, так як теплий і холодний світ по-різному впливають на сприйняття відтінків. Щодо поєднання тюлю і штор в тандемі, можна виділити наступні колірні варіації:

  • Поєднання на контрасті: тюль представлений світлою тканиною, щільна штора – темною. Враховуйте, що темна тканина може вигоряти влітку, причому інтенсивність цього процесу залежить тільки від властивостей матеріалу і яскравості кольорів.
  • Єдність гами відтінків: тюль і штори світлі, але штора має більш насичений колір, як правило, тепліше, ніж тонка завіса (наприклад, білий і золотий, блакитний і синій, світло-бежевий і білий).
  Темний штори і світлий тюль в залі Темний штори і світлий тюль в залі підкреслює контраст Штори у залі в одній гамі Можна оформити штори у вітальні в одній колірній гамі, одні темніше, а інші світліше на эттенок

  Сучасна стилістика не виключає і наявність на шторах візерунків, але вони не повинні бути вигадливими, надмірно яскравими.

  Порада! Повторювані орнаменти виглядають набагато органічніше і при правильному використанні підкреслюють загальну дизайнерську задумку.

  візерунок на шторах у вітальні Візерунок на шторах у вітальні краще вибирати не дуже великий

  Поєднання кількох кольорів в шторах може бути представлено наступним чином:

  • Два полотна різного кольору, закріплені поруч.
  • Однотонні штори з різнокольоровими плямами», припустимі варіації форм і розмірів.
  • Штори color block (різкий перехід між кольорами, представленими у вигляді смужок).
  • Штори з контрастним ламбрекеном або іншим по відтінку.
  Поєднання двох кольорів полотен для штор у вітальні Кольору полотен для штор у вітальні повинні гармоніювати один з одним Штори color-block Штори color-block в інтер'єрі Штори з контрастним ламбрекеном Штори виділяється з ламбрекеном виглядають досить оригінально

  Які існують сучасні стилі інтер'єру?

  Багато хто розуміє під «сучасною» стилістикою велика кількість різних гаджетів, але це лише верхівка айсберга. Сучасність не обмежується технічної складової і включає в себе безліч напрямків:

  • мінімалізм;
  • модернізм і постмодернізм;
  • поп-арт;
  • шеббі-шик;
  • еко стиль;
  • кантрі;
  • хай-тек.
  Штори під стиль інтер'єру у вітальні Штори повинні підходити під стиль інтер'єру у вітальні

  Мінімалістичні фіранки

  Мінімалізм передбачає відсутність зайвих деталей, химерності, непотрібних предметів. Ідеально мінімалістична приміщення – абсолютно порожня біла кімната. Якщо ви збираєтеся прикрасити зал в стилі мінімалізм шторами, рекомендується використовувати однотонний класичний варіант – він виглядає найбільш «просто» (фіранки не мають великої кількості складок, візерунків тощо), тому відповідає духу стилістики. При цьому можуть кріпитися штори на люверсах, куліска і інших пристосуваннях – для стилю мінімалізм це не грає ролі, якщо кріплення не виділяються із загальної колірної гами.

  Штори для вітальні в стилі мінімалізм Штори для вітальні в стилі мінімалізм зазвичай прості і однотонні Японські штори для вітальні Японські штори для вітальні відмінно підходять для мінімалістичних інтер'єрів

  Модернізм і постмодернізм

  Модернізм – насамперед все нове і передове. Це універсальна, інтернаціональна і практична стилістика, акцентує увагу на чіткій геометрії приміщення. Як правило, у великій кількості використовується в інтер'єрі скло, а також метал.

  Цікаво! Що штори в залі в стилі модернізм є далеко не завжди. Якщо ви все ж збираєтеся їх придбати, звертайте увагу на практичні моделі, наприклад, римські штори.

  Геометричним штори для вітальні в стилі модерн Для вітальні в стилі модерн відмінно підходять штори з геометричными візерунками

  Постмодернізм – це відмова від всіх стереотипів, поєднання абсолютно будь-яких елементів інтер'єру без будь-яких обмежень. Це той стиль, де ваш політ фантазії не обмежений нічим. Тим не менш, враховуйте, що в приміщенні повинна простежуватися як мінімум єдність колірної гами: просто зібрати в залі ніяк не пов'язані між собою предмети – ідея не з кращих.

  Поєднання жалюзі і звичайних геометричних штор Поєднання жалюзі і звичайних геометричних штор відмінно підійде для інтер'єрів в постмодерністському залі

  Шеббі-шик

  Шеббі-шик – стилістика для любителів старовини. Штучно зістарена і потерта меблі робить приміщення домашнім, але не створює відчуття, ніби ви знаходитесь в «бабусиній квартирі». Суть в тому, щоб відчути грань між елегантністю старовини і просто прийшла в непридатність меблів. Штори в зал в стилі шеббі-шик підбираються у відповідності із загальною колірною гамою інтер'єру.

  Порада! Як правило, меблі досить темна, щоб було помітно, що вона штучно зістарена, основні відтінки – кавові або темний шоколад, тому біла фіранка обов'язково підійде.

  Вітальня в стилі шеббі-шик Штори в стилі шеббі-шик зазвичай підбирають за текстиль кімнати

  Еко стиль

  Дана стилістика спрямована на використання в інтер'єрі різних природних матеріалів: каменю, скла, дерева, а також рослин і багато чого іншого. Саме тому штори в зал в еко стилі можуть бути зеленого, сірого, білого або коричневого (одного з відтінків кольорів. Все залежить лише від основної гами відтінків приміщення.

  Дерев'яні жалюзі в еко-стилі Дерев'яні жалюзі відмінно підходять для інтер'єрів в еко-стилі Бамбукові штори у вітальні Бамбукові штори у вітальні екологічні і натуральні

  Поп-арт

  Контрастний, яскравий і привабливий, цей стиль шокує людей райдужними квітами і яскравою стилістикою. Стіни різних кольорів і фактури, кислотні відтінки, несиметрична меблі – все це відрізняє поп-арт від інших сучасних напрямів. Фіранки вибираються за принципом «чим яскравіше, тим краще». Тим не менш, вибирайте штори в зал без ламбрекену. Поп-арту не властиві елементи європейських стилів начебто бароко або рококо. Ви можете скільки завгодно експериментувати з візерунками, але від складок і пишності слід відмовитися.

  Штори у залі в стилі поп-арт Штори в залі в стилі поп-арт зазвичай такі ж яскраві, як весь інтер'єр Штори в стилі поп-арт у залі Штори в стилі поп-арт в залі можуть бути кислотних відтінків

  Кантрі

  Затишна, домашня, «сільська» обстановка, часто скидається на обстановку мисливського будиночка, часто використовується на дачах. Штори в стилі кантрі у принципі необов'язково використовувати, але тут акцент робиться на відчутті тепла рідного дому: різні близькі серцю картаті невеликі фіранки або візерунки в квіточку цілком підійдуть, якщо вони не вибиваються із загальної гами.

  Квіткові штори в стилі кантрі Квіткові штори відмінно підійдуть для залів в стилі кантрі Картаті штори Картаті штори також відмінно підійдуть для інтер'єрів у стилі кантрі

  Хай-тек

  Дана стилістика відрізняється як раз використанням в інтер'єрі великої кількості техніки різного призначення: колонки, комп'ютери, аудіо-системи – все це ідеально впишеться в стиль хай-тек. Цей напрямок часто застосовується в круглих приміщеннях, тому можуть знадобитися штори для еркера. Вибирайте практичні варіанти: рулонні або бамбукові моделі підійдуть найкраще. Також добре виглядають класичні штори на люверсах.

  Штори в інтер'єрі хай-тек Штори в інтер'єрі хай-тек мінімалістичні і зазвичай без малюнка

  Контемпорарі

  Дана стилістика досить «молода» у порівнянні з усіма іншими. Вона виникла в результаті необхідності комфортно і сучасно обладнати невеликі приміщення, поділяючи їх на функціональні зони, при цьому зберігаючи ясність і лаконічність планування, її практичність і цілісність. Так як місця, як правило, не так багато, довгі штори використовуються рідко. Перевага віддається коротким фіранкам, що забезпечує домашній затишок, але не «захламляющим» зал.

  Штори у вітальні в стилі контемпорарі Штори у вітальні в стилі контемпорарі повинні бути зручними, практичними і гарними

  Види штор, кріплення

  При виборі штор велику роль відіграють можливості їх кріплення. Наприклад, часто над вікном просто недостатньо простору для забезпечення надійної установки гардини. Тому, обираючи для себе ту або іншу різновид, в першу чергу звертайте увагу на кріплення.

  Римські штори

  Даний вид кріпиться на спеціальний карниз, до якого додається підьомний механізм і блок управління. Подібним же чином фіксуються рулонні та бамбукові завіси. Якщо ви збираєтеся купувати римські штори, заздалегідь виміряйте ширину вікна, щоб переконатися, що вам підходять розміри карниза. При самостійному шиття виготовлення кріплення замовляється окремо. Додатково пришивати щось до самих штор не потрібно, як того вимагають штори на люверсах, як правило, до даної моделі додається липучка (що, до речі, дуже зручно при пранні).

  Види римських штор для спальні Види римських штор для спальні Римські штори блекаут Римські штори блекаут надійно захищають від сонячних людей Римські штори Римські штори зручно підтягуються вгору

  Зав'язки і петлі

  Найбільш прості для реалізації варіанти – штори на зав'язках або петлях. У першому випадку в полотні просто проробляються отвори для стрічок, у другому – до шматка тканини пришиваються петлі. Обидві конструкції припускають використання карниза, як і штори на люверсах.

  Кріплення штор на зав'язки Штори до карнизу можуть кріпитися на зав'язки

  Штори на люверсах

  Штори на люверсах являють собою полотно з дірками, які закріплені спеціальними кільцями – люверсами. Це дозволяє уникнути «мохрения» тканини, а також просто акуратно і красиво виглядає. Самі люверси при цьому можуть бути дерев'яними, металевими або пластиковими – ви можете вибрати колір на свій смак. Кілька незвичайних варіантів фіранок на люверсах на фото нижче:

  Штори на люверсах у вітальні Штори на люверсах у вітальні утворюють красиві вертикальні складки Види люверсів Люверси розрізняються за формою і розміром Кріплення люверсів на штори Кріплення люверсів на штори

  Куліска

  Куліска – це складка тканини на шторі. По суті, фіранка натягується на карниз, що робить його непомітним. Даний вид кріплення акуратно виглядає з боку, але при неправильно підібраному розмірі куліскі, штору важко зрушувати з місця, тому заздалегідь вирахуйте діаметр карниза.

  Штори з куліскою Штори на карниз можуть кріпитися за допомогою куліскі Схема штори на куліске' data-pagespeed-url-hash='1757256821 Схема штори на куліске

  В цілому, якщо ви можете виділити загальну задумку приміщення та її колірну гаму, проблем з вибором штор виникнути не повинно. Головне, не бійтеся експериментувати і реалізовувати в інтер'єрі найсміливіші ідеї. Якщо ви не впевнені, зверніться за допомогою до професійного дизайнера. Він зможе вибудувати чіткий план дій і проконтролювати збереження єдності стилістики. На завершення — фото-новинки сучасних фіранок 2017 року:

  Фото 29: Ниткоподібні вертикальні жалюзі для залу Фото 5: Доповнення інтер'єру з допомогою жалюзі Фото 2: Штори в інтер'єрі вітальні color-block Фото 4: Римські однотонні штори у вітальні Фото 7: Штори на прямий гардин Фото 12: Римські штори з квітами у вітальні Фото 13: Поєднання римських і класичних штор у вітальні Фото 19: Штори з м'яким ламбрекеном Фото 30: Фотошторы у вітальні Фото 35: Штори для арочних вікон Фото 36: Японські штори у вітальні Фото 42: Тюль з малюнком для вітальні
  20-09-2017, 09:26
  688 просмотров
  Нашли ошибку?