» » Гірки до вітальні в сучасному стилі: фото, поради вибору

Гірки до вітальні в сучасному стилі: фото, поради виборуГірки для вітальні сучасні

Гірки для вітальні сучасні дизайнери застосовують дуже активно. Вони представляють собою збірні стінки, що складаються з різних шафок, полиць і стелажів. Єдність конструкції підкреслює стилістику інтер'єру, його оригінальність і практичність. Гірки до вітальні в сучасному стилі – це принципово новий спосіб організації простору приміщення, фото тому в підтвердження.

Особливості сучасного дизайну

Якщо ви вирішили придбати сучасну гірку для вітальні, врахуйте, що вона повинна підходити під стилістику всього інтер'єрного ансамблю кімнати. Сучасний дизайн відрізняється наступними моментами:

 • Практичність. Кожна полиця використовується за призначенням, причому з максимальною користю. В інтер'єрі є місце як для дрібниць на кшталт флешок і ключів, так і для книг, квітів та декоративних елементів. Практичність виражається і в дизайні гірок: як правило, посередині є вільне місце для телевізора – атрибут, без якого в наш час багато хто навіть не можуть уявити вітальню.

Сучасна гірка для вітальні

 • Краса і стиль, які виражаються в єдності інтер'єрної колірної гами, акуратності створеного образу. Вся кімната повинна бути виконана в єдиній стилістиці. Найбільш характерними для сучасного дизайну стилями вважаються модерн, постмодерн, шеббі-шик, мінімалізм. Також набирає популярність поп-арт.
 • Наявність високих технологій. Якщо мова йде про сучасному дизайні, цілком можна обладнати кімнату в стилі хай-тек, розмістивши в ній колонки, відеопрогравач, комп'ютер, телевізор і т. п. Як правило, гірки у вітальню дозволяють розмістити всю техніку всередині, як ви бачите на фото.
 • Індивідуальність образу. В наш час кімната – не просто склад всіх можливих речей, а «полотно», на якому можна творити, експериментувати. Кожне приміщення повинно бути індивідуальним: у ньому ви залишаєте частинку себе, будь то фотографія, дитячий малюнок, улюблені книги або колекція фігурок.
 • Хороша освітленість – невід'ємна складова сучасного дизайну, причому йдеться тут радше про природному світлі. Великі вікна і балкони стають все більш популярними.

Гірка для сучасної вітальні

Скільки коштують гірки у вітальню?

Якщо ви збираєтеся придбати гірку до вітальні в сучасному стилі, в першу чергу постає питання ціни. Багато сімей сумніваються в необхідності такої покупки: ціни варіюються від 4000 (міні-стінки) до 25 000 руб. Як правило, придбати якісну стінку, можна в межах 15000-20000 руб. Ціна залежить від:

 • Розміру. Міні-гірки розраховані на меншу кількість предметів і часто не мають отвору для телевізора, але ціна їх значно менше. Що ж про тих гірках, що займають всю довжину стіни, очікуйте ціну від 15 000 руб.
 • Складності виконання. Декоративні елементи і вставки значно підвищують вартість товару.
 • Матеріалу. Найбільш дешевими вважаються скло і пластик, далі йде дерево, потім – камінь.

Переваги модульних меблів

Купуючи сучасну гірку у вітальню, зверніть увагу на переваги даної системи:

 • Можливість використання окремих елементів конструкції. Модульна структура дозволяє використовувати лише частина гірки. При такому підході заздалегідь уточніть у продавця, чи впливає на стійкість та частина, яку ви хочете відокремити.
 • Всі елементи об'єднані єдиною стилістикою, яка підбирається під інтер'єр кімнати. Немає необхідності шукати кілька предметів меблів, які будуть схожі між собою.
 • Легкість транспортування. Модульні меблі перевозиться так само, як товари з IKEA: спочатку ви отримуєте своєрідний конструктор, який вам належить зібрати. Звичайно, доведеться повозитися, якщо ви хочете зробити це самостійно. В іншому випадку вихід простий: найміть спеціальних робочих.

Сучасні еко гірки для вітальні

Мінімалізм і гірки

Мінімалізм – одне з основних напрямків сучасного дизайну, що характеризується відсутністю в інтер'єрі все, що може здатися зайвим: квітів, декоративних елементів і т. п. Як правило, в кімнаті в стилі мінімалізм присутні лише 2-3 основних відтінку, що безпосередньо відбивається на гірках в даній стилістиці. Найчастіше вони являють собою контрастні двоколірні конструкції (поєднання червоний/білий та чорний/білий найбільш популярні) або однотонний ансамбль.

Гірка – головна ланка еко-стилістики

Сучасні гірки для вітальні головним чином виготовляються з дерева – основного матеріалу для дизайну у стилі еко. Характерним для цієї стилістики поєднанням вважається зелений і світло-бежевий, з якими гармонують різні рослини і квіти. Стиль еко відрізняється спокоєм колірної гамми, в якій використовуються світлі пастельні тони і зелені відтінки, що підійде як для затишної сімейної квартири, так і для холостяцького барлогу.

Поп-арт стилістика

Набирають популярність сучасні гірки для вітальні в стилі поп-арт, приклади яких ви можете бачити на фото нижче. Відмінною рисою поп-арту вважається велика кількість помітних, яскравих відтінків всіх кольорів веселки. Можна виділити два основних види даного стилю:

 • «Абсолютний» поп-арт. Кімната наповнена виключно яскравими квітами і білим. Перебуваючи в приміщенні в даній стилістиці, ви, мабуть, відчуєте брижі в очах.
 • «Помірний» поп-арт. Поєднання чорного, білого і червоного, а також окремі елементи стиль: подушки, картини і т. п.

Сучасні поп-арт гірки для вітальні

Як правило, гірки для вітальні для обох різновидів вибирають червоного і білого кольорів, так як вони найбільш гармонійно виглядають. Подібні інтер'єрні ансамблі рідко виготовляють «в яскравих фарбах», але ви може замовити окремо тонування меблів при необхідності.

Якщо ви шукаєте зручний і гармонійний спосіб організації простору кімнати, гірки у вітальню вам обов'язково підійдуть: помірні ціни та органічність (дивіться на фото) роблять їх незамінними елементами інтер'єру. Плануючи приміщення в сучасній стилістиці, обов'язково не забудьте індивідуалізувати гірку: дизайн дизайном, а затишним приміщення роблять саме ті дрібниці, що нагадують про вашу присутність, нехай вони і не дуже вписуються в загальну стилістику.


6-09-2017, 18:40
595 просмотров
Нашли ошибку?