» » Жалюзі на балкон: фото і відео, огляд кращих варіантів

Жалюзі на балкон: фото і відео, огляд кращих варіантівЖалюзі на балкон

Пройдіться по офісах, магазинах, будинках своїх знайомих, зверніть увагу на декор балконного вікна. З усіх вертикальних жалюзі на балкон частіше всього ви побачите тканинні. Причому використовується все — від легкого мережива до важкого гобелена. Цей варіант віддають перевагу ті, хто не хоче різко відходити від традиційного оформлення отвору звичайними шторами. Ширина ламелей зазвичай становить 89 або 127 мм; навіть в закритому стані вони пропускають крізь себе розсіяне світло, особливо якщо використана нещільна складова.

Одна з переваг текстилю — здатність гасити звукові хвилі. Один з недоліків — «вміння» добре збирати пил — виробники усувають, просочуючи спеціальним антистатичним пилевідштовхуючим складом, який крім цього надає смужкам певну жорсткість, щоб вони зберігали форму. Існують також матерії з тефлоновим покриттям, незамінні в приміщеннях з агресивними середовищами — наприклад, на виробництві або хімічної лабораторії.

Тканинні жалюзі

Особливий випадок — вертикальні жалюзі на балкон з тканини типу «блекаут», або black-out (затемнення), — з світлонепроникної підкладкою. Зовні вона нічим не відрізняється від звичайного порт'єрного матеріалу. Це прекрасне рішення проблеми для приміщень з балконом на південну сторону, віталень, де є комп'ютер, за яким важко працювати, коли на балкон, нехай навіть не на весь день, потрапляють яскраві сонячні промені.

На деяких фабриках випускають нехарактерні для російського ринку горизонтальні тканинні жалюзі на балкон. Подібний варіант повинен зацікавити любителів нестандартних інтер'єрних рішень. Треба враховувати, що під дією сили тяжіння їх ламелі можуть прогинатися, втрачати форму, тому і тут з практичної точки зору слід віддавати перевагу моделям з щільного матеріалу.

Жалюзі блекаут

Тканина як основа вироби є відносно дорогим варіантом (ціни коливаються від 270 до 4000 руб. за 1 кв. м): можливо, є сенс звернути увагу і на інші матеріали.

Пластичні поєднання

Вертикальні і горизонтальні варіанти часто роблять з пластика, але в такому випадку їх не укомплектовують нижній ланцюжком, яку доведеться замовляти окремо. Матеріал буває як гладким, так і з тисненням — останній найбільше підійде для офісу, домашнього кабінету або тому подібного місця. Вікна, що виходять на північ, прикрасять аксесуари з дзеркальними вставками. Однак подібну ідею навряд чи визнають вдалим, якщо в кімнаті влаштовано дуже яскраве освітлення: промені будуть весь час відбиватися від гладких деталей і неприємно бити в очі.

Пластикові жалюзі на балкон

Іноді подібні завіси виготовляють мультифактурні, зазвичай поєднуючи різні види тканини і пластик. Тут використовують спеціальний елемент під назвою гувер — опуклий профіль з двома прозорими напрямними. Якщо сложносоставными є горизонтальні різновиди, ламелі з пластику зазвичай розташовуються у верхній частині, а тканинні — у нижній. Перевага цієї моделі полягає в тому, що її карниз може мати яку завгодно форму, в тому числі арочну, і тому вона підійде для будь-якого вікна.

Пластикові жалюзі

Набирає популярність і особливий комплексний варіант — тюлеві штори-жалюзі на балкон, у яких пластикові напрямні закриті напівпрозорою тканиною, з'єднаної з ними за допомогою заклепок. Поєднання таких різних за властивостями складових дозволяє більш тонко регулювати світловий потік.

Майже екзотика

Бамбукові жалюзі Не можна не згадати і вироби з плетеного дерева. Ламелі шириною 127 мм виготовляють з горизонтально розташованих і переплетених нитками планок товщиною приблизно 5 мм Аристократична модель додасть оздоблення балкона неповторне витонченість і стане прекрасним доповненням до англійської, колоніальним, тайського або африканського декору, а також ідеально виглядає в приміщеннях, де переважає меблі з дорогих порід дерева. У нашій країні приклади такого рішення поки зустрічаються нечасто, але незабаром вони обов'язково займуть свою нішу в інтер'єрної моді.

Установка

Установку жалюзі на балкон краще всього доручити співробітникам фірми-виробника або компанії-продавця. Для вертикальних жалюзі є два основних способи кріплення на стіну і на стелю. Їх можна підвісити й усередині віконного отвору. Спеціальні моделі для пластикових вікон розраховані на те, щоб кріпити виріб впритул до склопакету. Таким чином, ви економите простір, що особливо важливо, якщо приміщення балкона малогабаритне. Однак деякі види обмежені за способами кріплення. Наприклад, пластикові під дерево з-за їх відносної ваги не можна вішати безпосередньо на стулку вікна. Довжина полотна дерев'яних і бамбукових не повинна перевищувати 300 см, оскільки підьомний механізм незабаром може прийти в непридатність через навантаження.

Установка жалюзі

Для того щоб вибрати найбільш правильний спосіб кріплення, запросіть замірника — зазвичай виробники надають фахівця безкоштовно. Установка і консультація дизайнера, який допоможе підібрати тип і колір аксесуара, оплачуються окремо.

В принципі можна відміряти необхідні відстані і пригвинтити жалюзі самостійно — на сайтах фірм-виробників зазвичай розміщують докладні інструкції, але це досить складний процес, що вимагає певної вправності, що є особливо непростим завданням для людини, що береться за таку справу вперше. При установці потрібно враховувати властивості застосовуваних матеріалів та відстані від стіни до стіни, а також безліч інших нюансів. Якщо у вас немає твердої впевненості в успіху, краще зверніться до фахівців.


24-11-2017, 07:34
323 просмотров
Нашли ошибку?