» » Як оплатити ЖКГ через Ощадбанк, опис способів оплати, відео

Як оплатити ЖКГ через Ощадбанк, опис способів оплати, відеоУ зайнятої людини кожна хвилина на рахунку, тому не дивно, що все більше людей хочуть дізнатися про те, як оплатити ЖКГ через Ощадбанк. Він є одним з найбільших банків Росії, які обслуговують мільйони громадян.

Сбербанк йде в ногу з часом і намагається забезпечити своїх клієнтів усіма зручностями. Тепер, щоб оплатити квитанції за житлово-комунальні послуги, вам не потрібно звертатися в державні установи. Достатньо звернутися в касу одного з відділень Ощадбанку або, що ще простіше, перевести гроші в онлайн режимі. Ми пропонуємо вам розглянути всі варіанти оплати, щоб вибрати найбільш підходящий. Приступимо!

Комунальні послуги' data-pagespeed-url-hash='4243923018 Тепер, щоб оплатити квитанції за житлово-комунальні послуги, вам не потрібно звертатися в державні установи

Банкомат

Напевно всі бачили це пристрій в торгових центрах, магазинах і безпосередньо у банківських відділеннях, але, як правило, використовували його виключно для отримання грошових купюр.

Увага! Мало хто знає, але в банкомати була додана нова функція: оплата комунально-житлових послуг.

Так як же оплатити ЖКГ через банкомат Ощадбанку?

Банкомат Оплата ЖКГ через банкомат

Давайте розберемося! Хотілося б відзначити, що для виконання операції у вас повинна бути активна карта даного банку, на якій буде необхідна для оплати квитанцій сума. Отже, процедура переказу грошових коштів включає в себе наступні етапи:

 • Відшукайте найближчий банкомат Ощадбанку.
 • Зверніть увагу на стан пристрою: цифри на клавішах повинні бути чітко видно, заставка повинна сповіщати про те, що банкомат готовий до роботи.
 • Вставити карту і введіть ПІН-код.
 • Якщо ви не впевнені в тому, чи достатньо коштів для оплати на карті, відкрийте меню «Запитати баланс».
 • У головному меню знайдіть вкладку «Платежі та перекази» і увійдіть в неї.
Банкомат Ощадбанку Оплата ЖКГ через банкомат Ощадбанку
 • Далі на екрані ви побачите розділ «Комунальні платежі». У ньому ви зможете оплатити ЖКГ через карту Ощадбанку.
 • У вкладці «Ручне введення» ви зможете вказати всі необхідні для перекладу реквізити. Вам потрібно буде вказати одержувача, ввести індивідуальний код платника, період, за який здійснюється оплата, розмір заборгованості, яка погашається (якщо вона є).
 • Перевірте введені дані і натисніть «Оплатити».
 • Заберіть свою карту.

Термінал

Його також можна знайти в багатьох супермаркетах і відділеннях Ощадбанку. Користуватися пристроєм досить просто: на екрані зображені різні розділи для виконання грошових переказів, вам залишається вибрати потрібний. Якщо ви розібралися з тим, як оплатити ЖКГ через банкомат Ощадбанку карткою, то з легкістю зробите цю процедуру з терміналом.

Термінал Ощадбанку Оплата ЖКГ через термінал Ощадбанку

На замітку! Слід зазначити, що, на відміну від банкомату, термінал дозволяє здійснити не тільки безготівковий розрахунок.

Іншими словами, ви зможете внести гроші готівкою, а це значить, що вам необов'язково мати при собі картку. Для оплати вам потрібно виконати наступні дії:

 1. Вставити картку в термінал (для безготівкового розрахунку). При оплаті готівкою цей пункт пропускається.
 2. Виберіть розділ «Платежі», а потім «Пошук одержувача платежів».
 3. Далі у вас є кілька способів внесення реквізитів. Найпростішим буде «Пошук по штрих-коду», який зазначається у квитанції. Також компанію, що надає вам послуги, можна знайти за ІПН або найменуванням.
 4. Після того як ви знайдете фірму, послуги якої хочете оплатити, введіть реквізити та іншу необхідну інформацію, а також вибрати спосіб оплати.
 5. Ретельно перевірте введену інформацію, а потім натисніть кнопку «Продовжити».
 6. Якщо вибрано розрахунок готівкою, внесіть гроші в купюроприймач. Врахуйте: термінал здачі не видає.

Тепер ви знаєте, як оплатити ЖКГ через термінал ощадбанку і зможете економити значно більше часу.

Сбербанк онлайн

Якщо у вас є доступ до інтернету і банківська карта, актуальною для вас буде інформація про те, як оплатити послуги ЖКГ через Ощадбанк онлайн. Цей спосіб є найбільш зручним, так як для переказу грошових коштів вам навіть не доведеться виходити з дому. Таким чином ви можете, не відриватися від своїх справ, виділяти час для походу у філію банку, достатньо просто скористатися комп'ютерним сервісом. Так як цей варіант з'явився порівняно недавно, він викликає побоювання у деяких категорій населення.

Сбербанк онлайн Оплата послуги ЖКГ через Ощадбанк онлайн

Наприклад, платники переживають про те, що на відміну від оплати в банкоматі, касі або в терміналі, після здійснення операції вони не отримають квитанцію про оплату. Ці побоювання безпідставні, оскільки на вказану електронну скриньку після оплати надійде лист від банку. В ньому ви знайдете підтверджує переказ грошових коштів документ, який зможете роздрукувати і, при необхідності, надати відповідні державні органи. Давайте розглянемо покроково, як оплатити ЖКГ через Ощадбанк Онлайн.

 • Для початку потрібно отримати доступ до сервісу. Для успішної реєстрації підготуйте банківську картку Ощадбанку. До речі, якщо ви володієте смартфоном, то можете встановити на нього мобільний додаток «Мобільний банк». Завдяки йому ви зможете здійснювати перекази, здійснювати платежі, перевіряти залишок балансу та слідкувати за виконаними операціями. Підключити даний сервіс можна у відділенні Ощадбанку або за допомогою терміналу.
 • Перед тим як оплатити ЖКГ через Ощадбанк, у співробітників банку або на гарячій лінії ви повинні отримати ідентифікатор клієнта, а також індивідуальний пароль. Також ви можете отримати всі необхідні дані в терміналі самообслуговування, де слід вибрати вкладку «Підключити Сбербанк онлайн і мобільний банк». Зазначимо, що отриманий вами пароль – тимчасовий. Пізніше ви зможете змінити його в особистому кабінеті.
 • Після того як реєстрація була завершена, ви можете скористатися сервісом за допомогою комп'ютера або мобільного пристрою. Для входу введіть пароль і персональний ідентифікатор. Увага: перевіряйте всі дані, так як тричі невірно введений пароль послужить приводом для блокування вашого особистого кабінету.
 • Виберіть спосіб підтвердження. Найзручніше отримувати його в смс-повідомленні. Після того, як воно надійде на ваш телефон, введіть його у відповідне поле на сторінці сайту. Далі ви автоматично перейдете в свій особистий кабінет.
Сайт Сбербанк онлайн Сайт Сбербанк онлайн для оплати послуг ЖКГ
 • Тепер детально розглянемо, як оплатити ЖКГ через ощадбанк онлайн. Вгорі сторінки ви побачите різні вкладки. Вам потрібно вибрати розділ «Платежі і перекази», а потім натисніть на потрібну категорію платежів (закладка «Квартплата» з розділу «ЖКГ і домашній телефон»).
 • Розрахунок за кожний вид послуг здійснюється за допомогою окремого банківського переказу. За допомогою пошуку знайдіть організацію, послуги якої хочете оплатити. Для цього вам потрібно знати назву компанії, її ІПН або штрих-код.
 • Далі потрібно заповнити всі необхідні поля. Ви повинні вказати послугу, номер рахунку, з якого списуватимуть кошти, реквізити компанії, а також єдиний номер (його ви знайдете в квитанції).
 • Перед тим як оплатити ЖКГ через Ощадбанк онлайн, ретельно перевірити всю інформацію. Звірте введені суми заборгованості із встановленими в квитанції. Також в окремі поля ви можете ввести показання лічильників (при їх наявності).
 • Після перевірки натисніть кнопку «Підтвердити». Вам на телефон надійде sms-повідомлення з паролем, який потрібно ввести в спеціальне поле.
 • Контролювати хід виконання операції можна у вкладці «Статус операції». Якщо у нижньому куті сторінки ви побачите напис «Виконано», значить, платіж пройшов успішно.

Сподіваємося, ця інструкція допоможе вам швидко і без особливих труднощів оплатити ЖКГ через Ощадбанк онлайн.

До речі, якщо ви плануєте щомісячно здійснювати перекази в даному сервісі, то можете зберегти шаблони платежів. Завдяки їм вам не доведеться кожного разу заново шукати фірми, а також вводити реквізити.

Альтернативні варіанти оплати

Оплатити ЖКГ через карту Ощадбанку можна і за допомогою інших інтернет-сервісів.

На замітку! Власники гаманців Webmoney, QIWI, Яндекс Гроші можуть здійснювати оплату за допомогою цих порталів.

QIWI QIWI для оплати ЖКГ

Але в даному випадку приготуйтеся до того, що крім суми переказу з карти буде списана комісія. Безкоштовно здійснити переказ можна на державних порталах для оплати житлово-комунальних послуг. Досить ввести необхідні реквізити і дані банківської картки. Мало хто знає, але на сайтах деяких мобільних операторів також є функція оплати рахунків ЖКП. Наприклад, на сайті Білайн ви можете здійснити всі необхідні перекази за допомогою банківської карти.

Webmoney Webmoney для оплати ЖКГ

Як бачите, сплатити ЖКГ через Ощадбанк можна різними способами. Завдяки їм ви зможете швидко перевести кошти. Якщо у вас є інтернет, кращим варіантом буде використання сервісу Сбербанк онлайн. Створіть особистий кабінет, і ви зможете оплатити квитанції в будь-який зручний для вас час. Якщо цей спосіб вам не підходить, скористайтесь терміналом самообслуговування або банкоматом. Тепер ви знаєте, як оплатити ЖКГ через Ощадбанк і зможете економити масу часу.


29-09-2017, 09:05
735 просмотров
Нашли ошибку?