» » Як відіпрати тональний крем з одягу: способи та засоби

Як відіпрати тональний крем з одягу: способи та засобиtonaljnyy_krem

Не треба хвилюватися, як відіпрати тональний крем з одягу, який потрапив на комір або верхню частину улюбленої речі, і від нього залишилося пляма. У сучасному світі створено велику кількість миючих засобів, які прибирають плями, залишені декоративною косметикою. Вони легко відпираються, тому що їх склад містить органічні сполуки, близькі до біохімічних речовин, які виробляє організм людини.

Пігменти у сучасних тональних кремів нестійкі. Вони легко прибираються за допомогою пральних порошків із вмістом ензимів. Допомогти позбавитися від плям може порошок, що містить формулу активного кисню. У продажу є спеціальне господарське мило, ніж можна відіпрати тональний крем з одягу. Воно спеціально створено для видалення різних органічних плям.

pyatno_ot_tonaljnogo_krema Пігменти у сучасних тональних кремів нестійкі

Порада! В боротьбі за чистоту одягу можна використовувати рідину для зняття стійких видів засобів макіяжу або традиційні домашні засоби, які допомагають позбутися багатьох видів забруднень.

Які засоби побутової хімії можуть бути корисні

Мило з різними добавками, призначене для прання плям, відмінно справляється з проблемою, як відіпрати тональний крем з одягу.

hozyaystvennoe_mylo_sarma Господарське мило «Сарма»

Жінки, на практиці стикаються з проблемою плям на одязі, залишених тональним кремом, стверджують, що їм допомогло господарське мило «Сарма», створений виробником спеціально для знищення плям. Це засіб для ручного прання можна застосувати, якщо хтось шукає, ніж відіпрати тональний крем з чорною одягу. У його складі є протеаза. Це ензим, що видаляє плями білкового походження. У складі є гліцерин, який є розчинником органічних речовин. Разом вони здатні видалити і харчове забруднення, і пляма від косметичного крему. Мило добре піниться в холодній воді, володіє приємним запахом, підходить для прання кольорових тканин. Щоб відіпрати таким милом одяг, потрібно:

 • намочити забруднене місце в теплій воді;
 • натерти забруднення милом;
 • дати активним речовинам час близько півгодини розкласти загальну масу на складові елементи;
 • потерти стійкі забруднення;
 • прополоскати;
 • перевірити результат і при необхідності повторити.

У продажу є декілька видів мила для видалення різних плям з дитячого одягу. Вони легко видаляють плями від косметики, тому що склад забруднень приблизно однаковий.

«Антипятин» — популярний бренд, випускається кілька засобів, що дозволяють сучасної господині швидко позбавитися від різних забруднень. У виробника цієї марки є господарське мило, яке легко прибирає бруд, що з'явилася від крему. У його складі є:

 • ензим;
 • гліцерин;
 • органічні кислоти;
 • солі жирних кислот;
 • ПЕГ;
 • віддушки.
antipyatin Антипятин

Ці активні речовини в комплексі здатні видалити будь-яку пляму з одягу. Такий же склад містить мило «Ушастый нянь».

Мило з вмістом бичачої жовчі теж може допомогти, якщо хтось шукає, як відіпрати тональний крем з одягу. Найвідоміше торгова назва такого мила – це «Dr.Beckmann». Німецький виробник створив його спеціально для прання різних забруднень з присутністю жиру. Ензими і жовч роз'їдають матеріали, зроблені з:

 • шкіри;
 • вовни;
 • шовку;
 • віскози.

Для них потрібно шукати інші способи, як відіпрати тональний крем з білого або кольорового одягу.

dr-beckmann Мило з вмістом бичачої жовчі

Як прибрати забруднення з натуральних тканин

Якщо пляма залишилося на дорогу річ, то поводитися з нею потрібно делікатно, щоб при виведенні плям вона не втратила яскравості кольору, зберегла свій зовнішній вигляд. Перш ніж зважитися на видалення плями, потрібно перевірити, як буде реагувати матеріал, коли на його поверхню завдадуть активну речовину, що розчиняє жири і знебарвлюючі пігменти.

sredsto_dlya_mitiya_posudi Багато жінок рекомендують засіб для миття жирного посуду

Багато жінок на питання, як відіпрати тональний крем з білого одягу, рекомендують засіб для миття жирного посуду. Воно завжди допомагає дамам швидко очистити делікатну річ від забруднення і зберегти її зовнішній вигляд. Ці миючі засоби у своєму складі мають речовини, миттєво розщеплюють жири, і тому бувають дуже корисні в боротьбі з плямами, залишеними косметикою.

Для боротьби з подібними забрудненнями можна використовувати гель для тіла і рук на основі мильного кореня. Це унікальна рослина здавна використовували для прання делікатних речей. Воно володіє дивовижними властивостями м'яко розщеплювати молекули жиру і інші органічні забруднення, не травмуючи ніжні нитки дорогих тканин. При застосуванні такого гелю не потрібно турбуватися про збереження фарб.

kak_otstiratj_tonaljnyy_krem_s_odezhdy Для боротьби з плямами від тонального крему можна використовувати гель для тіла і рук на основі мильного кореня

На замітку! Корінь мильнянки лікарської не знебарвлює пігменти.

Для знищення плями можна використовувати будь-який засіб для зняття макіяжу. Для роботи знадобляться два ватних диска і обрана рідина. Під тканину підкладають диск, зверху забруднення злегка змочують мицеллярной водою або іншим однофазним засобом та іншими вологим диском трущими рухами відтирають його. Залишки плями прибираються під час звичайного прання. Є жінки, які подібні забруднені місця очищають відразу ж за допомогою вологих серветок, призначених для виведення будь-яких плям. Такі серветки є у виробників, що мають назви:

 • Amway;
 • Фаберлик;
 • Udalix;
 • Баггі.
amway_salfetki Серветки Amway від плям

До складу рідини, яку вони оброблені, входить активна формула кисню, допомагає знебарвлювати пігменти. Така тканина, просочена спеціальним складом, повністю видаляє сліди легкого тонального засобу, в якому немає жирової основи.

Якщо дама любить користуватися тональним кремом, то їй потрібно придбати який-небудь засіб для видалення плям від косметики. Їх можна купити в магазині побутової хімії. Дуже зручно користуватися пастами і олівцями. Вони швидко прибирають такі види забруднень, і річ не вимагає термінового прання.

Домашні засоби

В домашніх умовах можна використовувати підручні засоби, що усувають плями від косметичних засобів. Для свіжих забруднень можна використовувати:

 • питний спирт або горілку, добре розчиняють жир;
 • нашатирний спирт;
 • гліцерин;
 • бензин, змішаний з крохмалем;
 • харчову соду.
glicerin Для видалення плям можна використовувати гліцерин

Щоб результат був відчутним, слід будь названої рідиною змочіть два ватні диски і прикласти їх до тканини із забрудненням з тильного і зовнішнього боків на кілька хвилин. Потрібно почекати, коли рідина розчиняє тональний засіб і пофарбує ватяні диски.

Потім вату прибирають і забруднення засипають содою. Соду розтирають пальцями по тканині, щоб вона прибирала залишилися частинки крему.

Порада! Крохмаль, змочений в чистому бензині, добре допомагає прибирати подібні плями.

Вологу масу накладають на забруднення, щільною масою і чекають, поки вона засохне і осиплеться. Після цього тканину стане чистою.

pishhevaya_soda Сода застосовується для видалення плям

Пляму можна засипати чистим сухим крохмалем, який діє як адсорбент. Його крупиці втягнутий в себе пляму і поверхня одягу очиститься. Будь-який засіб, яке буде використано для виведення плями, слід перевірити з тильного боку тканини на сумісність з волокнами.


14-11-2017, 19:03
384 просмотров
Нашли ошибку?