» » Керамічна плитка-мозаїка

Керамічна плитка-мозаїкаКерамічна мозаїка

Плитка – не такий вже дивовижний матеріал в нашому столітті. Серед оздоблювальних елементів він вважається одним з найбільш часто вживаних. Нарівні з іншими видами, мозаїчна плитка користується великим успіхом. Це відбувається, завдяки прекрасним функціональними якостями матеріалу і широким дизайнерським можливостям.

Сфера використання

Область застосування в першу чергу визначається його зовнішніми якостями. Поверхня плитки – відображає, незалежно від будь-яких інших класифікацій матеріалу. Вона здатна віддавати приміщення, в якому укладена, велика кількість світла, що надходить. Така здатність надає кімнаті видиму «прозорість» — всі функціональні елементи інтер'єру виявляються відкритими для зорового сприйняття, і стає складно не помітити щось важливе. Крім того, підхід відкритого простору дозволяє відразу побачити недоліки всередині кімнати – забруднення, безлад, дефекти матеріалу і виправити їх. Це як ніде необхідне на кухні та у ванній кімнаті. Видима чистота і наповнення світлом – важливі умови для цих приміщень. Ванна кімната – гігієнічна зона, наявність яких-небудь відштовхують недоліків, що трапляються на очі, моментально свідчить підсвідомості про дискомфорт. Цим не відрізняється і кухонна зона. Приймаючи їжу або готуючи її, однаково хочеться перебувати в максимальній чистоті, впевненість в якій відразу ж дає плитка під мозаїку. Чим більше світла відбиває поверхня, тим краще. Таким підходом користуються та інших приміщеннях, де необхідно «очистити» простір. Чому б тоді не використовувати інший матеріал, який володіє зворотним властивістю – візуально приховувати недоліки? По-перше, буде складніше привести кімнату в порядок, можна упустити деякі місця. По-друге, в цьому випадку ванна або кухня втрачають свою індивідуальність по відношенню до інших приміщень, стають «звичайними» в інтер'єрі. По-третє, темні неотражающие поверхні не дозволяють психологічно розслабитися.

Керамічна плитка Поверхня плитки – відображає, незалежно від будь-яких інших класифікацій матеріалу

Технологічні властивості

Зовнішні властивості – не єдині, якими володіє плитка-мозаїка. Фото оздоблення через деякий час показують, що матеріал стійкий до характерних зовнішніх впливів, а виникаючі забруднення легко видаляються. Плитка також володіє рядом технологічних характеристик.

Міцність – неоднозначний показник. Коли Вам скажуть, що плитка – дуже міцний матеріал, не впадайте в ейфорію, це не завжди так. Основна складова – ударна міцність. Цим плитка страждає більше всього і вимагає особливої ощадливості. Реакція на удар велика, падіння гострих і вагомих предметів неприпустимо. Здатність витримувати тривалі механічні впливи в середньому так само слабка, проте ударна міцність, на відміну від неї, може бути різною у різних видів кераміки. Наприклад, великим показником стійкості матеріалу до ударів володіє керамограніт при тому, що він дуже тендітний.

Зносостійкість розділила виробництво плитки на 5 груп. Найбільш важливий даний критерій для підлогового покриття. У кахлю цей показник визначає не структура кераміки, а глазурована поверхня. Найменшою міцністю на стирання володіє I категорія. Краще всіх п'ята, яка одночасно має великий опір до забруднень. Така плитка знайшла своє застосування у великих громадських місцях. Цінова залежність пропорційна якості: чим міцніше плитка і чим менше вимагає до себе уваги, тим вона дорожча. Найбільш стійка – кераміка з матовою поверхнею. А ось у неглазурованих элементоввременное зняття матеріалу визначає структура керамічних шарів, однорідних за складом. Стійкість плитки до подряпин підпорядковується тій же залежності, що і міцність, тільки класів показника вже 10.

Великий плюс на користь керамічного покриття – хімічна невразливість мозаїки. Єдиним негативним речовиною є фтористо-воднева кислота. Не руйнується кераміка від води і нальоту. Крім того, керамічна плитка-мозаїка не вигорає під дією сонячного світла і температури.

висока Теплопровідність. Це може створювати певні незручності, коли керамічна плитка стикаються з тілом людини. Як показує практика, нейтралізують подібний недолік технології теплої підлоги в кімнаті.

Довговічність плитки – одна з пріоритетних сторін в обробці. Цим кераміка-мозаїка набагато перевершує інші види матеріалів. При якісній укладанні і дбайливому зверненні ремонт забувається на кілька десятиліть.

Дизайнерські можливості

В різновидах кольорів і фактур кераміка не знає меж, що підтверджують фото мозаїки плитки. Використовуючи одну і ту ж технологію укладання, деколи можна зорієнтуватися на будь-вже наявний інтер'єр. Відмінною особливістю мозаїки є складна техніка кладки. Можна сказати, вона створена для любителів вишуканих кераміки.

Плитка Відмінною особливістю мозаїки є складна техніка кладки

відразу не Можна не згадати вартість. Така плитка обходиться дорожче звичайного кахлю і вимагає додаткових витрат на фахівця, якщо особистих навичок укладання немає.

Складність кладки має місце бути знову-таки через дизайнерських міркувань – це аж ніяк не прості квадратики кахлю. Це ціла геометрія: трапеції, трикутники, ромби, еліпси і більш складні фігури з кераміки. Одночасно можуть використовуватись як два-три типи форм, так і з десяток відразу. Правильно поєднати всі плитки і при цьому не порушити технологію може тільки досвідчений обиватель.

Говорячи про керамічному оформленні кухні, потрібно відзначити кухонний фартух. Він вимагає більшої уваги. Для тих, хто вперше чує таке визначення – це відкрита частина стіни між функціональними кухонними елементами (плита, стільниця, раковина) і навісними сховищами (шафами, полиць + витяжка). Чому так важлива плитка-мозаїка для фартуха? На ній буде накопичуватися основна частина випарів, жирів при приготуванні їжі. Необхідно не тільки красиво оформити видиму площу керамікою, але і замаскувати майбутні забруднення. Популярним способом є розтягування кольору. Плитка-мозаїка для кухні на фартух підбирається в єдиному несветлом кольорі, але з плавно перетікаючими відтінками, причому неоднорідне по всій поверхні, а зливаються ділянками. Виходить якесь схожість з вихідним димом, парою, і опади на кераміці стають непомітними. На всіх інших поверхнях кімнати можна і найбільш гармонійно використовувати ті ж і інші відтінки того самого кольору мозаїки, як створюючи контрасти, так і спокійні перетікання.

Керамічна плитка у ванній кімнаті Керамічна плитка-мозаїка обходиться дорожче звичайного кахлю і вимагає додаткових витрат на спеціаліста

Однією із значних можливостей стало створення будь-яких малюнків. Найбільше цю тенденцію втілила плитка-мозаїка для ванної. Яскраві різнокольорові композиції надають кімнаті особливу настрій. Можна раптово опинитися в лісі з соковитими відтінками трав, квітів, метеликів, а можна потонути в океані разом з якимось казковим трехмачтовым судном серед риб і черепашок. Те, наскільки цікаво буде перебувати в гігієнічній зоні, залежить тільки від фантазії дизайнера кераміки та особистих уподобань господарів кімнати. Вирішити проблему нестачі в бюджеті допомагає чергова професійна виверт: оформлення мозаїкою тільки однієї стіни, званої акцентом ванної кімнати, а інші поверхні укладаються простий керамічною плиткою в єдиному стилі.

Фото 5: Фото 6: Фото 7: Фото 8: Фото 9: Фото 10: Фото 11: Фото 12: Фото 13: Фото 14: Фото 15: Фото 16: Фото 17: Фото 18: Фото 19: Фото 20: Фото 21: Фото 22: Фото 23: Фото 24: Фото 25: Фото 26: Фото 27: Фото 29: Фото 30:
29-12-2017, 11:00
592 просмотров
Нашли ошибку?