» » Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном

Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайномБарвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном

Розташований в районі Лафайєт міста Гвадалахара, що в Мексиці, нещодавно відкритий готель Casa Fayette гармонійно поєднує в собі модернізоване житловий простір з обстановкою особняка початку 1940-х років. На виході ми маємо 37-кімнатний готель, де традиції змішуються з елементами класичного європейського стилю.

Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном

Готельєри Carlos Couturier і Moisés Micha, дует із Grupo HABITA, довірили фахівцям з Estudio5 перетворити внутрішнє оздоблення будівлі в стилі ар-деко. Зміни охоплювали інтер'єри приміщень загального користування, включаючи бібліотеку, ресторан, а також басейн на останньому поверсі і бар. Перепроектированное будівля має гостьові номери, патіо і багатофункціональні зали.

Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном

Щоб забезпечити гармонійне поєднання оновлених інтер'єрів з оригінальним фасадом, Estudio5 використовувало бетон, сталь і гіпсокартон поряд з обробкою з заліза, мармуру, дерева, бронзи, різних видів скла, цементу і плитки для підлоги.

Krasochnyj meksikanskij otel s klassicheskim evropejskim dizajnom4

Міланська фірма Dimorestudio взяла на себе декорування інтер'єрів. В ході робіт майстри використовували палітри як теплих, так і холодних тонів, представлені бордовим, лососевим і артишоковым відтінками, які як не можна краще передають барвисту естетику місця розташування. Реалізована в стилі ар-деко концепція «глобальної еклектики» символізує зміни, що відбуваються в околицях готелю.

Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном

Номери оформлені в спокійній колірній палітрі зеленого і синього, оснащені скляними панелями екранами Mackintosh, оброблені полірованим мармуром і полірованої деревиною, віддаючи тим самим данину стилю ар-деко.

Готель: Casa Fayette Розташування: Гвадалахара, Мексика Вартість: від $220 за ніч Основні моменти: готель, гідний того, щоб провести в ньому відпустку, повний творами мистецтва і архітектури, спокійні номери в стилі ар-деко. Дизайн: поєднання естетики Jaliscan і класичного європейського стилю, теплих і холодних колірних палітр, атмосфера стилю ар-деко.

Фото 6: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном Фото 7: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном Фото 8: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном Фото 9: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном Фото 10: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном Фото 11: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном Фото 12: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном Фото 13: Барвистий мексиканський готель з класичним європейським дизайном

Фотографії надані Design Hotels™.


24-10-2017, 13:38
297 просмотров
Нашли ошибку?