» Советы

Ремонт в новостройке: о каких сложностях стоит знать

Владельцы квартир в только что сданных новостройках стремятся как можно скорее сделать ремонт и переехать в свой дом. Однако, есть определенные типовые проблемы новых домов, которые могут обернуться сложностями при проведении ремонтных работ и даже подпортить готовый ремонт новостройки. С какими сложностями могут столкнуться будущие жильцы новостр

13-11-2019, 21:28

Какие кроссовки подходят для туризма

В настоящее время здоровый образ жизни набирает все большую популярность, поэтому многие люди вместо похода на пляж выбирают активный отдых. К нему относятся пикники, пешие прогулки, подъем в горы и велосипедная езда. Для таких подвижных занятий необходима соответствующая обувь. Перед покупкой профессиональной обуви необходимо изучить ее разновидности и назначение.

8-07-2019, 05:50

Как выбрать колбу для кальяна

С наступлением выходных, отработав тяжелые будние дни, хочется хорошо отдохнуть и как следует расслабиться. На сегодняшний день, одним из самых популярных методов расслабления является кальян.

17-06-2019, 09:29

Как правильно выбрать водонагреватель для частного дома

Вроде все знают, какой бойлер нужно выбрать для частного дома, но когда доходит до практических действий, большинство покупателей не могут самостоятельно сделать выбор. Поэтому мы попросили менеджеров магазина "Сантехкомплект" поделиться базовыми правилами выбора бойлера

16-06-2019, 17:43

Как защитить свой дом от кражи

Охрана своего жилища (охрана квартир, домов) остается одной из приоритетных задач граждан. Поскольку деньги важно уметь не только зарабатывать, но и сохранять, то средства, потраченные на приобретение жилища, его интерьер, а также материальные ценности, хранящиеся в нем, требует бережного обращения и внимательного контроля со стороны его хозяев.

6-06-2019, 23:06

Как выбрать подрядчика для ремонта офиса

Любая компания обустраивает офис под собственный стиль и неважно, въезд это в новое помещение или обновление уже имеющегося. Причиной тому может быть физическое или «моральное» устаревание покрытий, переориентация кабинетов под новый вид деятельности или просто корректировка пространства на усмотрение нового руководителя.

10-05-2019, 14:09

Как сэкономить на ремонте квартиры

Ремонт… только услышав это слово, у многих людей начинает портиться настроение. Для большинства это настоящая катастрофа, несколько дней жизни в полном хаосе, необходимость длительной уборки, а также огромные расходы, связанные с обновлением отдельных интерьеров.

4-05-2019, 20:00

Електричні культиватори (электрокультиваторы) для дачі - огляд і ціни

Бажання дачника полегшити обробку ділянки завжди закінчується пошуком механічного помічника.

З сумом глянувши на лопату – винуватицю радикуліту і втраченого часу, людина приймає єдино вірне рішення – придбати електричний культиватор.

20-06-2017, 10:23

Штукатурка фасаду будинку - технологія обробки, види штукатурок і ціни

Незважаючи на велику кількість матеріалів, призначених для облицювання фасаду, штукатурка дотепер не втрачає популярності у власників приватних будинків.

16-06-2017, 20:11

Фитолампы (фитосветильники) — лампи для рослин і підсвічування розсади

Зима – період, несприятливий для кімнатних рослин. Світловий день скорочується до мінімуму, а погода не радує сонячними днями.

16-06-2017, 11:59

Фіброцементні панелі - характеристики, монтаж, виробники і ціни

Традиційні технології обробки фасадів, пов'язані з використанням штукатурних розчинів, не можна визнати ідеальними. Навіть за умови самої ретельної роботи вони страждають істотними недоліками.

15-06-2017, 17:15

Технологія зміцнення берега об'ємної георешеткой

Укріплення берега з допомогою полімерної об'ємної георешітки – сучасний та недорогий спосіб створити красиву берегову лінію, надійно захищену від ерозії і підмивання. Технологія армування георешеткой проста і підходить навіть для тих, хто збирається облаштувати дачну ділянку своїми руками.

14-06-2017, 17:09

Теплові насоси для опалення будинку - види, принцип роботи, виробники і ціни

Навчившись качати з надр землі газ і спалювати його, людство отримало дві серйозні проблеми. Глобальне потепління і отруєння середовища проживання – занадто висока ціна комфорту. До того ж сировинне паливо – ресурс обмежений, запаси якого швидко виснажуються. Ці фактори викликали активний інтерес до теплових насосів – установок, добувним чисту енергію з землі, води і повітря. Без ненажерливих котелень і шкідливих викидів вони забезпечують оселю теплом та гарячою водою.

13-06-2017, 18:21

Будуємо будинок самі! Крок перший - підготовка і фундамент

Як і багато пар, які створили сім'ю, ми задумалися про придбання власного житла. Думка про квартирі як-то відразу відкинули, оскільки, проживаючи в такий 'коробці' з самого народження спочатку з батьками, а потім і на знімних метрах, зрозуміли її мінуси, яких було досить багато.

13-06-2017, 10:00

Шабельна пила (электроножовка) - застосування, характеристики, фірми і ціни

Шабельні пили можна розглядати як проміжний варіант між інструменту і ланцюговими пилками. З першими їх ріднить зворотно-поступальний (маятниковий) рух ріжучого полотна.

8-06-2017, 20:52

Ротбанд-гіпсова штукатурка від Кнауф - характеристики, застосування і витрата

До появи готових штукатурних сумішей вирівнювання стін і стель було дуже трудомісткою і тривалою операцією.

Тільки одна підготовка розчину забирала у обробників багато часу і сил. Потрібно було просіяти пісок через сітку, відокремивши каміння і сміття, потім точно відміряти гіпс, вапно і перемішати їх. Тільки після цього можна було додавати воду і доводити суміш до робочої консистенції.

8-06-2017, 16:03

Проста лазня своїми руками - варіанти та особливості споруди

Миття в дачної бані – задоволення доступне всім бажаючим. Для її будівництва не потрібні великі грошові вкладення. У мінімальній плануванні така споруда зводиться за кілька днів.

7-06-2017, 11:52

Підготовка теплиці до весни: обробка перед посадкою від шкідників і хвороб

Наявність теплиці на дачній ділянці дозволяє отримувати ранній врожай овочевих культур і зелені. Щоб урожай був дійсно рано і здоровим, необхідно своєчасно і правильно підготувати теплицю до нового сезону.

7-06-2017, 10:06

Насоси для поливу городу. Який вибрати насос для поливу з бочки, ставка, криниці?

Теплі сонячні дні радують дачника. Однак, з настанням спекотного сезону роботи у власників ділянок помітно додається.

Найбільш трудомістка з них – щоденний полив саду та городу. Якщо ви у відмінній спортивній формі, то перенесення двох десятків відер з водою вас не утруднить. А ось вручну напоїти чагарники і дерева, що ростуть на 5 сотках просто нереально.

5-06-2017, 18:04

Наливна підлога в гаражі своїми руками - покрокова інструкція

Пристрій наливної підлоги в гаражі – задоволення не з дешевих, особливо, якщо наймати спеціалізовану організацію. Кінцева ціна питання складається з вартості матеріалів і робіт приблизно п'ятдесят на п'ятдесят.

2-06-2017, 19:22

Майстер-клас: робимо садове кашпо «казковий пень» з цементу і пляшок

Щоб зробити своїми руками садове кашпо у вигляді казкового пня, необхідно підготувати цемент, будівельний гіпс (алебастр), воду, будівельну сітку, грунтовку, алкідні фарби коричневого, жовтого, зеленого, чорного і білого кольору, порожні пластикові ємності, пензлики, губку, скотч і дві ємності для розчину (рис. 1).

2-06-2017, 12:40

Конопатка зрубу. Як конопатити дерев'яний будинок своїми руками?

Переваги дерев'яного будинку – довговічність, екологічність і тепло всім добре відомі. Однак, без конопатки зрубу розраховувати на комфортне проживання в ньому не можна.

1-06-2017, 14:10

Каркасний будинок – плюси і мінуси, технологія будівництва, відгуки мешканців

Дивлячись на будинок, побудований з цегли, інженер відчуває подвійне відчуття. Стіни надійні, вони простоять сто років, але навіщо нам надлишкова міцність? Цегла, товщиною до 50 см не зруйнується, якщо на нього будуть тиснути 12 поверхів. Ми ж побудували всього два.

31-05-2017, 16:16

Як зробити басейн на дачі своїми руками? Варіанти та етапи будівництва

Власний басейн на дачі – приваблива ідея, що хвилює кожного власника заміського ділянки. Помріявши про приємних купаннях, багато хто відкладає будівництво водойми, вважаючи його занадто дорогою справою.

30-05-2017, 20:43

Інверторні зварювальні апарати - який краще купити? Фірми, характеристики, ціни

Народна мудрість говорить: «все пізнається в порівнянні». Цей принцип справедливий і для зварювального обладнання.

Поставивши «класичний» трансформатор поруч з інверторним апаратом, ми бачимо суттєву різницю в габаритах і масі. Незграбний і важкий трансформаторне «зварювальник st» в руках не принесеш. Інвертор, навпаки, можна перекинути через плече, сісти на велосипед і поїхати на дачу.

30-05-2017, 13:05

Журнальний столик своїми руками - ідеї та реалізація

В епоху електронних ЗМІ небагато обтяжують себе читанням друкованих видань. Незважаючи на це журнальні столики досі займають почесне місце в кожному будинку.

26-05-2017, 17:05

Європаркани - особливості виробництва та установки, розміри і ціни

Винахід складальних огорож з бетону не відноситься до епохальним озарениям людського розуму, таким як вогонь, порох або колесо.

26-05-2017, 15:49

Будинки з оциліндрованої колоди - особливості будівництва, плюси і мінуси

Жити в просторому дерев'яному теремі, теплом і красивому мріє кожен городянин. Смолистий запах соснових колод, золотистий відблиск стін і ажурне мереживо віконних наличників – все в такому будинку радує погляд і благотворно впливає на здоров'я.

25-05-2017, 17:57

Будинок у стилі шале - інтер'єр і особливості дизайну, фото прикладів

Шале – стиль, що прийшов з альпійських передгір'їв північного сходу Франції. Але самі французи називають будинку в стилі шале «швейцарськими будиночками».

24-05-2017, 13:28

Робимо гараж з профнастилу своїми руками - фундамент, каркас, обшивка

Потужні споруди з цегли та залізобетонних панелей, які автовласники будували для своїх «сталевих коней» сьогодні поступаються місцем каркасних конструкцій.

23-05-2017, 19:46

Гнучка черепиця - характеристики, фірми, ціни. Пристрій і монтаж м'якої покрівлі

Бітумна черепиця – практичне, легке, недороге і привабливе покрівельне покриття.

Оскільки вона володіє характеристиками популярних рулонних матеріалів, але виглядає як традиційна штучна черепиця, то її відносять одночасно і до групи м'яких покрівель і до штучним матеріалам.

22-05-2017, 16:33

Вивіз будівельного сміття: варіанти, розцінки і відповідальність

Будь-який ремонт, реконструкція, не кажучи вже про новому будівництві неминуче пов'язані з проблемою вивезення сміття. Його кількість залежить від масштабу планованих перетворень і може становити від пари мішків до декількох самоскидів.

19-05-2017, 18:38

Ви купили квартиру в новобудові. Що далі?

Квартири в новобудовах, як правило, продаються без обробки. І спочатку вам може здаватися, що з цієї бетонної коробки ніколи не вдасться зробити що-небудь хороше і придатне для життя. Але тут головне – правильно визначити обсяг роботи по переплануванню і підібрати кваліфікованих фахівців.

19-05-2017, 16:03

Види пив, їх призначення та характеристики. Які бувають пили?

Заберіть у людства пили і прогрес зупиниться. Це твердження - не жарт. Без інструменту, здатного різати деревину і метал, бетон і камінь неможливе функціонування промислових підприємств та інших сфер товарного виробництва.

18-05-2017, 10:13

Вертикальні грядки і клумби своїми руками - ідеї оформлення та фото

Напевно, мало хто не знає, що таке грядка. Навіть далекі від городництва і садівництва люди напевно зможуть згадати горизонтальні прямокутні конструкції, на яких розпустив ажурні соковиті листя пишний салат або підставляють сонцю свої боки червоні помідори.

17-05-2017, 11:43

Бетонні кільця - сфера застосування, розміри і ціни, виготовлення своїми руками

Для початку відгадайте просту загадку: «На палець не надінеться, а в колодязь поміститься. Що це таке?» Людина, знайомий з водопостачанням, відповість на нього без запинки – бетонне кільце!

16-05-2017, 18:19

Альтанка з колоди для дачі - фото варіантів і будівництво своїми руками

Вибравшись в погожий сонячний день на дачу, ми прагнемо, щоб довше побути на свіжому повітрі. На жаль, плани погоди не завжди збігаються з нашими, тому ідилію відпочинку може в будь-який момент порушити раптовий дощ або сильний вітер.

16-05-2017, 11:07

Балки на стелі в інтер'єрі - фото варіантів, дизайн стельових фальш-балок

Сьогодні знову поговоримо про інтер'єрі заміського будинку, особливу увагу приділимо стельових балок.

Дерев'яні балки прямокутного перерізу є несучими елементами конструкції балочного перекриття.

12-05-2017, 16:16